جمعه, 3 بهمن 1399
EN
  • ساعت : ۹:۲۲:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 291
وزیر جهاد کشاورزی: ۲.۴ میلیون هکتار از اراضی کشاورزی به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است
وزیر جهاد كشاورزی گفت: تاكنون ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار هكتار از اراضی كشاورزی مجهز به سیستم‌های نوین آبیاری شده كه بیش از یك میلیون و یكصد هزار هكتار آن در دولت تدبیر به انجام رسیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، کاظم خاوازی در آیین بهره‌برداری همزمان از ۱۳۰۰ هکتار سیستم‌های نوین آبیاری در شهرستان دلگان با اعلام این مطلب، تصریح کرد: برای اجرای سیستم‌های نوین آبیاری هیچ محدودیتی نداریم و خود را موظف به پشتیبانی مالی در تجهیز اراضی کشاورزی کشور به سیستم های مدرن آبیاری می‌دانیم.

وی با قدر دانی از مردم و بهره برداران نجیب شهرستان دلگان گفت: توسعه سیستم‌های نوین آبیاری در این شهرستان و استان سیستان و بلوچستان با سرعت چشمگیری در حال اجراست و ما نیز برای تحقق اجرای مصوبات سفر هیات دولت به استان و توسعه ۱۰۰ هزار هکتاری سیستم‌های نوین آبیاری و پشتیبانی تولید در کنار مسئولین سازمان جهادکشاورزی در خدمت بهره برداران خواهیم بود.

خاوازی با اشاره به ضرورت اجرای سیستم‌های نوین آبیاری در استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تاکنون حدود ۴۰ هزارهکتار از اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان به سیستم‌های نوین آبیاری مجهز شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.1.0
    V5.4.1.0