اخبار
تقدیر رئیس جمهور از دست‌اندرکاران مبارزه با ملخ‌های صحرایی در ۹ استان کشور

در جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد. به گزارش ايسنا رئيس سازمان حفظ نباتات کشورگزارشی در خصوص اقدامات انجام‌شده برای مبارزه با ملخ‌های صحرایی در بیش از ۷۰۰ هزار هکتار از اراضی ۹ استان سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، بوشهر، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان جنوبی و ایلام ارائه کرد.

  ادامه اخبار ...

قدردانی وزیر جهاد کشاورزی از مشارکت همگانی برای مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سیستان و بلوچستان

وزیر جهاد کشاورزی از حضور و مشارکت مردم، نیروهای دولتی و پشتیبانی، استاندار، همکاران سازمان حفظ نباتات و جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان در مبارزه با آفت ملخ صحرایی قدردانی کرد.

  ادامه اخبار ...

هشدار معاون کنترل آفات سازمان در خصوص توزيع موش کش قاچاق

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات طی نامه ای به مديران حفظ نباتات سراسر کشور اعلام کرد :

بر اساس گزارشات واصله مبنی توزيع ترکيب قاچاق تحت عنوان موش کش به نام BENRAT ( Contains coumatetralyl 0 0 %375 )  در بسته بندی 100گرمی ، به آگاهی می رساند ، با توجه به بررسيهای بعمل آمده در مورد سوابق صدور مجوزهای تدارک آفت کش ها ، عوامل دخيل در امر تدارک و توزيع ترکيب ذکر شده فارغ از ضوابط فنی و قانونی حاکم بر موضوع و بدون اخذ مجوز از اين سازمان مبادرت به تأمين / توليد و توزيع آن نموده اند . لذا ، مقتضی است دستور فرمائيد ضمن اطلاع رسانی به عوامل توزيع در سطح آن استان مراتب توسط شبکه ی ذيربط نظارتی در استان مورد بررسی و پيگيری قرار گرفته و با خاطيان برابر مقررات و موازين قانونی (معرفی به مراجع ذيربط ) برخورد لازم صورت گيرد.  

  ادامه اخبار ...

تجديد ميثاق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با آرمانهای حضرت امام (ره) در سالروز تشکيل جهاد سازندگی

روز گذشته جمعی از مديران و کارکنان سازمان حفظ نباتات به همراه ساير همکاران وزارتخانه با حضور در حرم مطهر امام خمينی (ره) با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری تجديد ميثاق کردند.


  ادامه اخبار ...

هشدار : توزيع کانسيل اکتيو تقلبی

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان طی نامه ای اعلام کرد: بر اساس گزارشات واصله مبنی بر توزيع سم تقلبی کانسيل اکتيو WG 30% منتسب به شرکت باير در سطح مناطق ، از مجاری غير قانونی و فارغ از اقدامات نظارتی سازمان حفظ نباتات تدارک شده است .

  ادامه اخبار ...

هشدار : توزيع سم قاچاق

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان طی نامه ای اظهار داشت: توزيع ترکيب قاچاق به نام EC 40 % permalonدر بسته بندی قوطی فلزی يک ليتری ، ساخت کشور پاکستان در سطح مناطق ، در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده و از مجاری غير قانونی وارد کشور شده است .

  ادامه اخبار ...

مبارزه با آفت ملخ صحرایی در ۵۷۰ هزار هکتار از استان های جنوبی کشور

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: ۵ ماه گذشته در ۵۷۰ هزار هکتار اراضی و مراتع کشور مبارزه با آفت ملخ صحرایی صورت گرفته است.

  ادامه اخبار ...

سطح مبارزه با آفت ملخ صحرایی به ۵۳۲ هزار هکتار رسید

دکتر محمد رضا درگاهی رئيس سازمان حفظ نباتات کشور اظهار کرد : بر اساس برنامه ریزی‌های وزارت جهاد کشاورزی، با اقدامات پیشگیرانه تاکنون در ۵۳۱ هزار و ۸۸۰ هکتار از اراضی ۹ استان جنوبی کشور با آفت ملخ صحرایی مبارزه شده است.

  ادامه اخبار ...

هشدار : توزيع آتلانتيس تقلبی شرکت باير

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان طی نامه ای اعلام کرد: بنا به اظهار شرکت تدارک کننده اصلی ، نتايج آزمايشات فيزيکی – شيميايی انجام شده بر روی ترکيب مذکور حاکی از فقدان ماده مؤثره يدو سولفورون متيل سديم و مزوسولفورن متيل در ترکيب ياد شده ، و وجود ماده مؤثره توفوردی و ام ث پ آ در آن می باشد.

  ادامه اخبار ...

هشدار : ايجاد خسارت ناشی از مصرف سم متری بوزين

دکتر عليمراد سرافرازی معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات اعلام کرد؛ بر اساس گزارشات واصله از سطح برخی مناطق مبنی بر ايجاد خسارت ناشی از مصرف سم متری بوزين با آرم و ليبل شرکت بهاور شيمی با مشخصات ذيل به اطلاع می رساند اين سموم  از مجاری غيرقانونی و فارغ از اقدامات نظارتی سازمان حفظ نباتات تدارک و توزيع شده است.   

متری بوزينWP%70

پارت اول ، بچ 2 ، سری ساخت 970724501 ، تاريخ توليد 97/7/24 ، با قيمت درج شده  1950000 ريال

پارت اول ، بچ 4 ، سری ساخت 970829503 ، تاريخ توليد 97/8/29 ، با قيمت درج شده  2150000 ريال   ادامه اخبار ...


صفحه 4 از 51اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   


 چاپ   

 

 

 پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 پیوند ها

 

 

 

 

                    

 


  
 نظرسنجی
نظر شما درباره طراحی جدید سایت چیست؟
ارسال نظر 

  
بازدید امروز سایت : 784
بازدید دیروز سایت : 4044
بازدید این ماه سایت : 91572
بازدید این ماه این صفحه : 57421
بازدید کل سایت : 2924396
بازدید کل این صفحه : 1526619