متن خبر
آقای علی عباسی به عنوان سرپرست پايگاه بسيج شهيد چمران معرفی شد

طی حکمی از سوی سردار پاسدار فاتحی فرمانده مرکز مقاومت بسيج وزارت جهاد کشاورزی آقای علی عباسی به عنوان سرپرست پايگاه بسيج شهيد چمران سازمان حفظ نباتات کشور معرفی شد .

اين مراسم با حضور آقای دکتر باغستانی رئيس سازمان حفظ نباتات کشور ، سردار پاسدار فاتحی فرمانده مرکز مقاومت بسيج وزارت جهاد کشاورزی ، حاج آقا بيت اللهی نماينده ولی فقيه در سازمان ، معاونين و اعضاء پايگاه بسيج شهيد چمران برگزار گرديد .
در ابتدای اين مراسم حاج آقا بيت اللهی مسئول حوزه نمايندگی ولی فقيه در سازمان حفظ نباتات در سخنانی اظهار داشت : با وحدت کلمه ، بصيرت ، آگاهی ، حفظ روحيه بسيجی و اطاعت از ولايت فقيه تمام توطئه های د شمنان نقش برآب خواهد شد .
همچنين در اين مراسم آقای دکتر باغستانی رئيس سازمان حفظ نباتات کشور ضمن خير مقدم به سردار پاسدار فاتحی از زحمات آقای جلالی نيا در دوران مسئوليتش در پايگاه بسيج سازمان تقديرو تشکر کرد .
آقای دکتر باغستانی با بيان شاخصه های بسيج از منظر امام (ره )و مقام معظم رهبری گفت :
بسيج مجموعه ای است که در آن پاک ترين انسانها و فداکارترين و آماده به کارترين جوانان کشور در راه اهداف عالی اين ملت و برای به کمال رساندن و  خوشبخت کردن مردم  اين کشور دور هم جمع شده اند .
وی گفت : بايد تعريف مقام معظم رهبری از بسيج را منشور کار بسيج در سازمان قرار دهيم
وی افزود : امروز ، بصيرت افزايی در شناخت مسير صحيح حرکت به سوی اسلام محمدی (ص) و آرمان های انقلاب اسلامی بيش از گذشته لازم است ،چرا که دشمنان انقلاب و اسلام نيز از اين موضوع ضربه می خورند . در ادامه اين مراسم سردار پاسدار فاتحی فرمانده مرکز مقاومت بسيج وزارت جهاد کشاورزی گفت: کار بسيج به صورتی است که هر کس در انجام کار خير سبقت می گيرد و تلاش می کند که آ ن کار سخت را انجام دهد .
ايشان افزود ما از بسيج انتظار انجام سه وظيفه را داريم.
 اولين وظيفه بسيج جذب است .
 دومين وظيفه بسيج کيفی سازی آدم هايی است که جذب بسيج شده اند (عمق بخشی ) که با برگزاری ماهانه جلسات تخصصی در حلقه صالحين انجام می شود .
سومين وظيفه بسيح اين است که کار فرهنگی انجام دهد . مسائل فرهنگی را در نيروها و خانواده ها به خوبی پيگيری نمايند .
وی گفت ما اين پايگاه را از پايگاه های خوب مجموعه وزارت جهاد کشاورزی می دانيم .
و اميدواريم که اين تلاش ها ادامه داشته باشد .


نوشته شده توسط : host
تاریخ انتشار : يکشنبه 20 مهر 1393
تعداد بازدید : 773

بازگشت